Proud of you 2015Firma ansee consulting została wyróżniona w regionalnym plebiscycie gospodarczym Proud of You – Dumni z Was 2015. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Najlepszy wizerunek – uzyskując 198 głosów. W naszej kategorii znaleźliśmy się w gronie z takimi markami jak: Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k., Wrocławskie Centrum Badań EIT +, Toyota Motor Manufacturing Poland sp. z o.o., Wrocławski Port Lotniczy.
Wśród innych finalistów tegorocznego konkursu znalazły się również KGHM POLSKA MIEDŹ SA, COMARCH SA, Faurecia Wałbrzych.

Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się w czwartek 11 czerwca podczas gali w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

W drugiej edycji konkursu organizowanej przez przez redakcję magazynu BIZNES REGIONÓW można było głosować na kandydatów pogrupowanych w 5 różnych kategoriach: Duma Regionu, Najlepszy Wizerunek, Osobowość w Biznesie, Najlepsza Usługa i Najlepszy Produkt. W sumie blisko 6000 internautów oddało swoje głosy na najbardziej zasłużone firmy Dolnego Śląska / szczegółowe informacje o edycji http://www.biznesdolnoslaski.pl/2015/06/14/dolnoslaska-edycja-plebiscytu-gospodarczego-proud-dumni-z-za-nami/
Głównym kryterium oceny przedsiębiorców była wielkość wkładu w rozwój gospodarczy i ekonomiczny regionu.

2015 Proud of you