NASZA PRACA

Kompleksowe zarządzanie środowiskiem – zaczyna się na styku pracy zespołowej, kreatywności i relacji z klientem.

Dlaczego Ansee Consulting?

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie Ansee Consulting i naszych specjalistów?

}

Terminowo

Zawsze trzymamy się ustalonego harmonogramu, nawet przy bardzo napiętym grafiku.

Więcej...

 • Dzięki naszemu zespołowi jesteśmy bardziej dyspozycyjni i możemy podejmować działania interwencyjne przy których interdyscyplinarna wiedza ma znaczenie.
 • Korzystamy z systemu CRM, który usprawnia naszą pracę i zarządzanie projektem.
 • Oprócz specjalistów w biurze, dysponujemy również dużą grupą podwykonawców na terenie całęgo kraju, którzy są w stanie podjąć się realizacji prac bezzwłocznie, ponieważ ufamy sobie nawzajem.

Skutecznie

Każdy projekt rozpoczynamy od analizy ryzyka i przygotowania szczegółowego harmonogramu działań.

Więcej...

 • Połączenie wiedzy przyrodniczej, technicznej i prawnej pozwala nam analizować projekt wieloaspektowo.
 • Znamy i stosujemy aktualne wytyczne inwestorów oraz organów opiniujących, co przekłada się na wysoką jakość naszych opracowań.
 • Mając wsparcie prawnika specjalizującego się w prawie ochrony środowiska jesteśmy bardziej skuteczni w toku postępowań administracyjnych oraz uzyskiwaniu pozwoleń.

Oszczędnie

Optymalizujemy projekt w zakresie rozwiązań środowiskowych, zarówno na etapie przetargu, jak i w czasie jego realizacji.

Więcej...

 • Proponujemy rozwiązanie mające rzeczywiste uzasadnienie oraz możliwe do realizacji, ponieważ również bierzemy udział w ich wykonaniu.
 • Unikamy rozwiązań kosztownych oraz niepewnych pod względem skuteczności.
 • Oszczędzamy Wasz czas poprzez udział doświadczonego kierownika projektu, który koordynuje prace i zapewnia stałą, bieżącą sprawozdawczość.

Jak działamy?

Kompleksowo

Wykonujemy całe spektrum usług przyrodniczo środowiskowych.

Więcej...

 • począwszy od raportów środowiskowych, poprzez pomiary hałasu, po nadzór nad budową i monitoring porealizacyjny,
 • nasze usługi obejmują cały proces życia projektu: planowanie, projektowanie, realizację i funkcjonowanie inwestycji.

Trudne sytuacje

Podejmujemy się trudnych projektów, nie boimy się wyzwań.

Więcej...

 • Podejmujemy się trudnych projektów, bo mamy interdyscyplinarny zespół, w którego skład wchodzą przyrodnicy, specjaliści Natura 2000, środowiskowcy, prawnik, geograf, klimatolog, GIS-owiec.
 • Przy złożonych projektach współpracujemy także z naukowcami z polskich i zagranicznych uczelni.

Na terenie całej Polski

Podejmujemy się z powodzeniem projektów  na terenie całej Polski.

Więcej...

 • Pomimo, iż siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, działamy na terenie całej Polski.
 • Możemy to z powodzeniem realizować dzięki kierownikowi projektu, który koordynuje cały projekt, jest łącznikiem między podwykonawcami a inwestorem.
 • Posiadamy stałą i zaufaną bazę podwykonawców regionalnych, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Ansee Consulting. Wspomagamy rozwój inwestycji w zgodzie z przyrodą i środowiskiem. Posiadamy bogate doświadczenie konsultingowe, świadcząc usługi od 2007 roku na zlecenie inwestorów polskich i zagranicznych, realizujących w Polsce inwestycje infrastrukturalne, przemysłowe, a także komercyjne.

Zrealizowanych projektów

Lat doświadczenia

Tysięcy ha zinwentaryzowanej powierzchni

Raportów środowiskowych

REKOMENDACJE

Naszą pracę doceniło już ponad 300 klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 800 projektów.

“Możemy stwierdzić, że uzyskanie DUŚ bez pomocy Ansee Consulting nie byłoby możliwe i z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę do współpracy przy projektach trudnych, wymagających wiedzy merytorycznej na bardzo wysokim poziomie oraz wsparcia prawnego.”

Adrianna i Artur Domżalscy

“Chcemy wyrazić zadowolenie z usług świadczonych przez firmę ansee consulting i zarekomendować ją jako solidnego i rzetelnego partnera w biznesie.”

Eolfi

“Firma Ansee Consulting wykazała się dużą znajomością zagadnień technicznych, formalno-prawnych i organizacyjnych. Pomimo krótkiego okresu realizacji, projekt został wykonany w terminie oraz zgodnie z zawarta umową”

RZGW Warszawa

“Dokumentacja ta została wykonana z należytą starannością, a biorąc pod uwagę terminowość, wysoką jakość sporządzonej dokumentacji, jak również kompetencje, fachowość oraz doświadczenie możemy stwierdzić, że firma Ansee Consulting jest godna polecenia innym Inwestorom i Wykonawcom”

Urząd Gminy Walim

“Zadanie zostało wykonane z wykorzystaniem najnowszych technik i rozwiązań, a także przy współpracy ze specjalistami w zakresie modelowania i zanieczyszczeń z Politechniki Wrocławskiej co zaowocowało dokumentem na bardzo wysokim poziomie technicznym i merytorycznymi”.

Urząd Miasta Bydgoszcz

“Możemy polecić firmę ansee consulting jako rzetelnego wykonawcę specjalistycznych opracowań związanych z ochroną środowiska, w szczególności w zakresie ocen oddziaływania na obszary Natura 2000”.

EUROVIA Kruszywa S.A.

“Z przyjemnością informujemy, że ze zlecenia firma wywiązała się znakomicie. Raport został wykonany starannie i terminowo, a co najważniejsze został niezwykle wysoko oceniony przez instytucje opiniujące i wydające Decyzję środowiskową. Zadanie to było tym bardziej utrudnione, że inwestycja znajduje się na terenie objętym siecią Natura 2000.”

AQUA VIS Sp. z o.o.

Gryf Dolnośląski

Firma Ansee Consulting za wytrwałość w pracy oraz wdrażanie innowacyjności otrzymała prestiżową Nagrodę Gospodarczą Dolnośląski Gryf 2011w kategorii INNOWACYJNOŚĆ, za najlepsze osiągnięcia w zakresie przedsiębiorczości akademickiej i wdrażanie badań naukowych do życia codziennego.

INFORMACJE