Kinga Frąc

Koordynator Rozwoju Projektu

+48 501 045 996
kinga.jezak@ansee.pl

Wykształcenie w zakresie gospodarki przestrzennej zdobyła na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W ramach prac dyplomowych zajmowała się problematyką katastrof naturalnych, posługując się tworzeniem modeli w programie ArcGiS. Na studiach, była aktywnym członekiem Samorządu Studentów, Komisji Programowej oraz Starostą kierunku.

O tym, że po studiach będzie chciała pracować w Ansee wiedziała już na drugim roku studiów. W Ansee specjalizuje się w ocena oddziaływania na środowisko.

Prywatnie uważa, że pochodzenie ma znaczenie. Wychowała się u podnóża Gór Sowich, w malowniczej kotlinie otoczonej łąkami i lasami. Uwielbia góry i malownicze krajobrazy Beskidu Wyspowego. Wspólnie z psem odwiedza najciekawsze zakątki naszego kraju. Ma swój ogródek działkowy, poza grabieniem liści, dokarmia ptaki, tworzy hotele dla owadów i domki dla jeży. Działa również w strukturach kontrolnych ROD. Poza przyrodniczymi aktywnościami zajmuje się również rękodziełem tworząc różnego rodzaju zielone kompozycje i kartki okolicznościowe.