Andrzej Haraśny

Andrzej Haraśny

Koordynator Rozwoju Projektu

Po liceum porzucił karierę basisty i przyszłości typu „The Rolling Stones” na rzecz Planety Ziemi – na kierunku ochrona środowiska uzyskał tytuł magistra. Wiedzę przyrodniczą uzupełniał o zagadnienia z zarządzania projektami na Politechnice Wrocławskiej oraz na Karel de Grote Hogeschool w Antwerpii.
Wykonując przez 3 lata projekty związane z gospodarką niskoemisyjną dla administracji samorządowej (Wrocławski Obszar Funkcjonalny, Metropolia Poznań, miasta Bydgoszcz, Kielce czy Toruń), zdobył doświadczenie w zakresie realizacji i koordynowania projektów.
Ze względu na zainteresowania związane z infrastrukturą oraz propozycją współpracy ze strony Ansee, Andrzej od 2015 roku jest członkiem zespołu. W firmie odpowiada za wdrażanie strategii oraz budowanie relacji biznesowych. Specjalizuje się branży drogowej oraz kolejowej. Efektem jego działań jest realizacja ponad 40 projektów związanych z uzyskaniem decyzji środowiskowych, jak również z nadzorami nad budową. W kontaktach z partnerami ceni sobie lojalność, szczerość oraz poczucie humoru.
Prywatnie pasjonat siatkówki, industrialnych przestrzeni oraz kuchni orientalnej. Podróżnik głodny nowych miejsc i smaków. Baterie ładuje słuchając Queen, Mike’a Oldfielda i Editors.